גדרות לבית פרטי


גדרות לבית פרטי

כיום, בסיור רגלי פשוט בכל אזור מגורים בארץ, נוכל למצוא גדרות בעיצובים שונים סביב הבתים. חלק מבני הבתים מקימים גדרות לבית פרטי מטעמי בטיחות, חלקם מטעמי ביטחון וחלקם בגלל עיצוב ומראה. אנחנו בטופדור יודעים ויכולים לספק מענה על 3 הצרכים הללו עם גדר איכותית, עשויה מאלומיניום. לייעוץ עם המומחים שלנו ללא התחייבות וללא עלות, צרו איתנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

בשנים האחרונות, אנו רואים יותר ויותר עיצובים המבטאים את הקו העיצובי בני הבית. מעיצובים קלאסיים הבאים לידי ביטוי דרך עיטורים, דרך עיצובים אטומים המספקים פרטיות מוחלטת גם אם על חשבון העיצוב ועד עיצובים סופר מודרניים.

אנו בטופדור, עושים מאמץ רב במציאת הפתרונות הטכנולוגיים והתכנוניים על מנת לספק את העיצוב השלם עבורכם יחד עם המנעות מפגיעה בערכים הבסיסיים של המוצר. בטופדור ניתן למצוא גדרות מעוצבות ואטומות אשר מגיעות בעיצוב חדשני ויחודי (פיתוח ראשון מסוגו) על מנת לספק קו רענן ומעוצב גם כאשר מדובר במודל אטום.

גם עבור הקו הקליל (דוגמת עיצוב הייטק), אנו מוצאים שלל עיצובים חדשניים אשר באים לגוון ולספק קו עיצובי אישי ויחודי לכם.

אנו מספקים גדר לבית פרטי עשויה אלומיניום איכותי. הגדרות שלנו מגיעות לאחר תהליך עיבוד מקדים עד להשלמה באמצעות שכבת צבע בתהליך אלקטרוסטטי השומר על החומר לשנים ארוכות מאד וללא צורך בפעולות אחזקה כלל. אין ספק שזהו יתרון ענק ביחס לגדרות העץ אליהם היינו רגילים בשנים עברו או לחילופין הצורך באחזקה מוגברת עבור מוצרים המבוססים ברזל או מתכת פשוטה אחרת.

בטיחות במרחב הציבורי והפרטי היא חשובה מעין כמוה ובכל הנוגע להגנה על ביתנו והשוכנים בו, כולנו רוצים את הטוב ביותר. על מנת לספק את הבטיחות הזאת ולהרגיש מוגנים בביתנו, חשוב לגדר אותם בצורה שתמנע חדירה של גורמים עם פוטנציאל מסוכן. המיגון הזה נעשה כבר שנים רבות באמצעות גדרות וההתקדמות הטכנולוגית הענפה מאפשרת לעצב ולבנות גדרות שעונות על כל הקריטריונים של בטיחות ואסתטיקה. מחפשים גדר לגינה? פנו לחברת טופדור לקבלת שירות אישי וייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

אחד היתרונות הבולטים שלנו בטופדור הוא העובדה שאנחנו רואים בעצמנו - one stop shop. מבצעים את הצביעה אצלנו, את התכנון והעיצוב ובכך אנחנו מספקים ללקוח מעטפת מושלמת של אחריות, אבטחת איכות, ניסיון וידע. מוזמנים לעיין בפרויקטים הרבים שביצענו.