גדרות מעוצבות


גדרות מעוצבות

המציאות מצביעה על כך שהישראלים מעדיפים לגור בבתים פרטיים צמודי קרקע. על מנת לשמור על פרטיות מרבית, רצוי להתקין גדרות העשויות מחומר הגלם הטוב ביותר - אלומיניום. זוהי מתכת עמידה מאוד, חזקה, אשר איננה ניזוקה משינויי טמפרטורה או מתנאי אקלים משתנים. בנוסף, כל אחד יכול לבחור גדר על פי טעמו האישי, שכן החברות המייצרות את הגדרות הללו מציעות אותן במגוון סגנונות ועיצובים מרהיבי עין. אנחנו בחברת טופדור מייצרים גדרות מעוצבות לבית במגוון סוגים ודגמים. צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות.

חשיבות תחושת הבטחון והפרטיות

הפתגם אומר שביתו של אדם הוא גם מבצרו. אין אחד שיהיה מעוניין שביתו יהיה חשוף בפני עוברים ושבים. חמור מכך, כאשר לא קיימת גדר, זוהי פרצה הקוראת לגנב. פרטיות מתבטאת גם בכך שחצר הבית מוסתרת, אף אחד איננו יכול להציץ ולראות מה נעשה בפנים.

גדרות שהן גם בטיחותיות

ההמלצה הגורפת היא לבחור בגדרות העשויות מאלומיניום, שכן הן חזקות ועמידות יותר מגדרות העשויות מחומרי גלם אחרים כמו עץ למשל, הנתון לבלאי ולשחיקה. אמנם גדרות מעץ יכולות להיות מרשימות במראן, אך הן לא ישמשו את בני הבית למשך שנים ארוכות, זאת בניגוד לגדרות מאלומיניום. מכיוון שהגדר מהווה חיץ בין הבית לסביבה, היא גם בטיחותית.

ילדים קטנים לא יוכלו לצאת לכביש או פשוט להסתובב ברחובות. כך, אנו יכולים לשלוט עליהם טוב יותר ולישון בראש שקט בידיעה שלא יאונה להם כל רע. הילדים, במיוחד הצעירים מביניהם, יוכלו לשחק ולהשתעשע בגינה בחופשיות מבלי החשש שמא יצאו במהלך משחק אל מחוץ למתחם הבית, ולעיתים אף יאבדו את דרכם.

גדרות על פי דרישה

כל אחד יכול לבחור גדר אלומיניום המתאימה לדרישותיו הוא. כיום מייצרים אותן בשפע עיצובים וסגנונות, ולא רק זאת: ניתן לבחור בין גדר גבוהה יותר לבין גדר נמוכה יותר. כמו כן, הגדר יכולה להיות אטומה לחלוטין, כך שהיא מבטיחה את מלוא הפרטיות, או בנויה בצורה שונה, על פי בחירת הדיירים. האלומיניום הוא חומר בעל סטנדרטים גבוהים, הוא בטיחותי ועומד בתקנים המחמירים ביותר. רוב החברות יעניקו ללקוחות אחריות למשך כמה שנים, כך שאם הגדר ניזוקה מסיבה כלשהי, יש למי לפנות. בנוסף, הגדרות הללו מרשימות במראן ובעלות נופך יוקרתי.

הדרך הטובה ביותר להמנע מגנבים

למרבה הצער, מדי שבוע אנו שומעים על פריצות לבתים. במקרים מסוימים, מדובר בפורצים אלימים אשר אף עלולים לפגוע בבני הבית, וקרו כבר מקרים שכאלה. הגדר תמנע תרחיש שכזה, כל גדר באשר היא תקשה על גנבים לפרוץ לבית, מה שיקנה ביטחון רב למתגוררים בו. למעשה, כאשר גנב נתקל בגדר, סביר להניח שהוא יימנע מניסיון פריצה, שכן זו תקשה עליו להיכנס לבית. בסופו של דבר, הגדר מגנה לא רק על בני הבית, אלא גם על רכוש יקר.

עיצוב מרהיב עם טופדור

את גדרות האלומיניום ניתן לעצב בשלל סגנונות ולשלב בהן חומרי גלם אחרים כגון זכוכית או אבן. מי שבכל זאת אוהב עץ בשל מראהו החמים והטבעי, יוכל לשלב גם אותו כאלמנט עיצובי נוסף בגדר. חשוב מאוד להתאים את עיצובה של גדר האלומיניום לסגנון הבית, על מנת לא ליצור ניכור. זאת ועוד, הגדר משדרגת את מראה בית המגורים ומעניקה לו ערך מוסף משלו, וניתן לצבוע אותה בצבעים שונים.

גדרות מעוצבות במחירים השווים לכל כיס

כל אחד יוכל למצוא גדר התואמת לתקציב הכספי העומד לרשותו. ישנן גדרות יקרות יותר וזולות יותר, אך כולן כאחת מגנות בצורה אופטימאלית על הבית. בהחלט ניתן לומר שהגדרות המיוצרות כיום הן מעשה אמנות לכל דבר ועניין, וכל אחד יוכל למצוא גדר העונה הן על סגנון העיצוב המועדף עליו והן בהתאם ליכולותיו הכספיות.