02/08/2017

שערים חשמליים מעוצבים

שער חשמלי הפך עם השנים למרכיב נפוץ וכמעט כזה המותקן כברירת מחדל עם המעבר לבית חדש או שיפוץ הקיים. השערים החשמליים המיוצרים בישראל, מיוצרים על פי רוב מפרופילי אלומיניום ובעיקר בשל המשקל ואיכות החומר לאורך הזמן.
02/08/2017

שערים לבית

התקדמות הטכנולוגיה, המכשור ותחום העיצוב מאפשרים לנו לבנות את בית חלומותינו בצורה הטובה ביותר ובתקציב שמתאים לנו. ההתקדמות הזו מאפשרת לפתור גם בעיות שונות כמו מיגון וגידור לבית באמצעים מתקדמים ובמהירות.
02/08/2017

שער חשמלי מתרומם לבית

שער חשמלי לבית יוצר מחיצה בין שטח החוץ לשטח הפנים. ההפרדה מעניקה אינטימיות לבני הבית והגנה של ממש מפני פריצות וגניבות. הבית הוא המקום החשוב ביותר וכל אחד רוצה להרגיש בו מוגן. לכן השער, מעבר לכך שהוא נוח ומבודד, יכול גם לשנות את אורחות החיים בתוך הבית עצמו.
02/08/2017

שער חשמלי מעוצב מאלומיניום

מי צריך שער חשמלי? תפקידו של השער החשמלי הוא להגן על הבית, על הרכב מפני גניבה וליצור חציצה בין השטח הציבורי לשטח הפרטי. ההחלטה להתקין שער בכניסה לבית יכולה להתקבל בנסיבות שונות, ביניהן:
02/08/2017

מהו דגם סטריפים?

כמו כל תעשייה ותחום, גם בתחום זה נוצרה שפה משותפת עם עולם מושגים יחודי. השימוש במושג סטריפים מקורו בתיאור של רצועות אלומיניום המוצבות במאונך ויוצרות את העיצוב והדגם באמצעות קצב ההופעה שלהם יחד עם הרווח שנוצר בתכנון מוקדם בניהם – רק יחד נוצר לנו עיצוב כזה או אחר.
02/08/2017

שערים / גדרות מעוצבים ודגם הייטק

כאשר קמים ונוצרים מוצרים חדשים בשוק, נולדים יחד איתם מושגים ומותגים אשר מתקבעים כשפה בתחום. עיצוב הייטק או דגם הייטק בעולם השערים, גדרות ופרגולות אלומיניום, הם שמות המתארים דגמים המאופיינים בצורה הבאה:
02/08/2017

פתרונות הצללה

בשנים האחרונות, בעיקר מאז שאושר חוק הפרגולות, אנחנו רואים עלייה מתמדת בביקוש להתקנת פתרונות הצללה בבתים פרטיים, בתי עסק, בתי קפה ומסעדות. כיום יש כמה קטגוריות שנכללות תחת הנושא הנ"ל, כאשר מדובר בעיקר בסוככים ופרגולות. טופדור, המספקת מגוון פתרונות אלומיניום מעוצבים ואיכותיים, מתמחה בייצור והתקנת פרגולות אלומיניום, אשר יהפכו את המרפסת שלכם למקסימה, עיצובית ומהנה עבורכם.
31/07/2017

דגשים לפני רכישת שער חשמלי

שער חשמלי הפך לפתרון כמעט בלתי נפרד כאשר קונים בית פרטי. הצורך בפרטיות יחד עם ההשלמה הדקורטיבית לבית מביאים אותנו להחלטה שמשלימה לנו את העיצוב ועונה על הצורך.
30/07/2017

5 טיפים לפני שקונים פרגולה

מחפשים לרכוש פרגולות לבית, לפניכם כמה טיפים מבית המומחים של טופדור. מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות על מנת שתוכלו לתכנן את הפרגולה שלכם בצורה הטובה ביותר ולרכוש את המוצר המתאים ביותר עבורכם.
28/07/2017

אלומיניום או פלדה

אנחנו נתקלים לעיתים בשאלה, למה שערים או גדרות מאלומיניום? מדוע לא ברזל, פלדה או משהו אחר? ובכן, מי שאינו בקי בענייני מתכות, אכן עלול ללכת לאיבוד בין המושגים וההבדלים. מעוניינים להתקין שער, גדר או פרגולת אלומיניום? צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי וללא עלות, חברת טופדור .
27/07/2017

הכירו את האלומיניום

אלומיניום היא מתכת רכה בגוון לבן כסוף, זהו האלמנט המתכתי הנפוץ ביותר בכדור הארץ. השימוש באלומיניום, הפך נפוץ מאד עם השנים וכיום הוא בשימוש כמעט בכל תחום סביבנו. המאפיינים של החומר מתאימים לטווח רחב של שימושים ואפשרויות:
25/07/2017

חוק הפרגולות

חוק הפרגולות הוא למעשה הכינוי השגור לתיקון חוק במסגרת תקנות התכנון והבנייה של משרד הפנים. תיקון זה בא ומקל על מי שמבקש להתקין הצללה/פרגולה בביתו. התיקון לחוק מציין את הקריטריונים אשר מזכים בהקלה בהליך הרישוי ואת הקריטריונים הדורשים רישוי בדומה לעבר ללא שינוי.