פרגולה חשמלית מתכווננת


פרגולה חשמלית מתכווננת

ישראל היא אמנם מדינה קטנה אבל יש בה סוגים רבים של מזג אוויר, מהשלג בירושלים ועד חום קיצוני באילת, יש פה הכל. בגלל הסיבה הזו, אנחנו מחפשים כל הזמן דרכים חדשות כדי שנרגיש נעים מבחינה פיזית ונהנה בביתנו בלי להיות תלויים במזגנים כל הזמן. אחד הפתרונות היצירתיים והיעילים ביותר מבחינת וויסות "מזג האוויר" הביתי הוא התקנה של פרגולה חשמלית. מחפשים לשדרג את הגינה והבית? צרו איתנו קשר לייעוץ ללא התחייבות.

מה זאת פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית מתכווננת היא מתקן מיוחד שנועד לווסת את כמות האור, הרוח והחום שחודרים לחלל מסוים בבית לפי הרצון שלנו. השם הנכון יותר למתקן הזה הוא פרגולה מתכווננת כיוון שזו התכונה העיקרית של פרגולה מסוג זה. פרגולה זו מותקנת במקומות פתוחים בבית ויש לה תריסים שניתן לפתוח או לסגור בהתאם לכמות האור שאנו רוצים שתיכנס לחלל הזה.

איך זה עובד

לפרגולה מתכווננת יש מנוע מיוחד שמופעל על ידי שלט רחוק או מתג בקרבתה וכאשר מדליקים אותה, התריסים המיוחדים שלה מתחילים לנוע בכיוון אחד ובתיאום זה עם זה. התזוזה הזו ניתנת לכיוון בהתאם לרצונות שלנו וניתן להזיז את התריסים של הפרגולה כך שהם יעצרו בשלב שבו יש את כמות האור, הצל והרוח שאנחנו מעוניינים בהם.

מה היתרונות של פרגולות חשמליות מאלומיניום?

לפרגולה חשמלית יש יתרונות רבים מספור. היא בעצם מתפקדת כשלוחה של התחושות שלנו ואפשר לכוון אותה כך שתתאים לנו. אם יש יום קריר בחוץ, אפשר לפתוח את התריסים בצורה רחבה כך שתיכנס יותר שמש ולהיפך; אם יש יום חם במיוחד, אפשר לסגור את התריסים לחלוטין כך שיצרו צל נעים.

יתרון נוסף טמון במנגנון של הפרגולה. ניתן להתקין מנגנון שמשתמש רק בחשמל או פנל סולארי שמנצל את אנרגיית השמש ומפעיל את המנוע ובכך מביא לצמצום עלויות חודשיות.

הפרגולה המונעת אוטומטית על חשמל ניתנת גם לעיצוב לפי הטעם האישי שלנו ואפשר להרכיב אותה בצורה אופקית לחלוטין, בשיפוע וכל דרך שתתאים לצרכים שלנו. האופן שבו מרכיבים אותה משפיע על מידת החשיפה לשמש, רוח, חום, קור ותנאי טבע אחרים כך שאנחנו יכולים ליהנות מאקלים נעים בסביבת המחיה שלנו בכל ימות השנה, בלי להשקיע כסף במכשירים מיוחדים אחרים שאמורים לווסת את הטמפרטורה בביתנו.

ניתן להתקין בפרגולה גם חיישן מיוחד שרגיש לגשם וסוגר אותה כאשר יש ממטרים, ובאופן הזה חפצים ורהיטים מוגנים מפני נזקי מים.

איפה אפשר להתקין פרגולה חשמלית מבית טופדור?

פרגולה חשמלית מיועדת למקומות חיצוניים וכאלו שזקוקים להגנה מפני מזג האוויר המשתנה ולכן היא אידאלית להתקנה ממעל בריכות, בפטיו, בחצר וכל מקום אחר ברחבי הבית או השטח שלכם שדורש חיפוי. מדובר בפתרון אידאלי עבור כל אחד שרוצה להגן על מקומות שונים בביתו בצורה חסכונית, יפה ומקורית. היא תכסה כל שטח שתרצו ותגן עליו מתנאים קיצוניים של שמש או מנזקי רטיבות של גשם.