טופדור


טלפון

טופדור - עיצוב, תכנון והתקנה - לשביעות רצון הלקוח

טופדור מקבוצת הראל פתרונות אלומיניום בע"מ היא החברה המובילה בישראל לתכנון וייצור פתרונות אלומיניום מעוצבים לבית. אנחנו עוסקים ומספקים ללקוחותינו שערים, גדרות, פרגולות ועוד מוצרים רבים באיכות ללא פשרות.

אנו בטופדור בחרנו לחבר את המרכיבים הטובים ביותר בתחום זה, לידי מוצר מצוין. משלב התכנון, דרך ייצור, צביעה והתקנה ועד לשביעות רצונכם כלקוחות שלנו.

הביטחון באיכות וטיב מוצרינו מביאים אותנו להעניק אחריות ייחודית מהמקובל בתחום זה, על מנת שתוכלו להיות מסופקים מהמוצר לשנים ארוכות וטובות של שימוש.

אספנו וחיברנו את מיטב המומחים בתחום - מעצבים ומבצעים - על מנת שנוכל לספק מענה מקצועי, אדיב ומקיף ולהתאים את מוצרינו במיוחד בשבילכם. כל מוצר מבית טופדור נתפר על פי מידות ומדידות מדויקות אשר מבוצעות על ידי מודד מקצועי אצלכם בבית.

אנחנו בטופדור עוסקים גם במחקר ופיתוח של פתרונות, עיצוב ושיטות עדכניות בכל עת. מחלקת הפיתוח שלנו סיימה לאחרונה סיור בינלאומי יחד עם אחת החברות המובילות בעולם בתחום והכל על מנת לשמור על קו מוביל, חדשני וכזה העסוק בשיפור מתמיד.


חברת טופדור שמה דגש רב על עיצוב המשלב גימור מדויק ואנו גם רואים במוצר ערך אסטרטגי.
על מנת להשיג זאת, אנו משלבים בקרות איכות רבות ומגוונות בתהליכי הייצור וההתקנה, מתוך ההבנה שעל מנת לקבל מוצר מצוין צריך גם לתת שירות מצוין.
כששניהם מתמזגים יחד, הלקוחות שלנו מקבלים את המוצר המושלם.

בברכה איתי וקנין, מנכ"ל טופדור