דגמים מיוחדים


דגמים מיוחדים בהתאמה אישית – שערים, גדרות, מעקות ופרגולות מיוחדות מבית טופדור

הגיע הזמן להתקין שערים וגדרות בבית? יש לכם צורך בהחלפת המעקות בביתכם ורציתם לבדוק עיצובים מיוחדים? לא כולם אוהבים לבחור מהקטלוג בחנות. ישנם המעוניינים בעיצובים אישיים, אולי כאלה שראו בחו"ל או אפילו עיצוב שחשבו עליו בעצמם ומעוניינים לתת לו ביטוי בביתם. חברת טופדור מנגישה לכם מגוון פתרונות של עיצובים במיוחדים בהתאמה אישית.

שערים וגדרות – החזות הראשונית של הבית

התקנת שערים וגדרות זה פרויקט גדול המקיף את ביתכם, מספק הגנה לשטח הפרטי שלך ודורש הרבה חומרים. יש הרבה חברות המתעסקות בהתקנה של שערים וגדרות, אולם חברת טופדור מציע לך פתרונות להתקנת שערים וגדרות בעיצוב אישי ובהתאמה לצרכים שלכם. בין אם מדובר בשער הכניסה או שער לחניה, שער חשמלי או שער עם קודן מיוחד, המומחים שלנו ילוו אותך בתהליך הבחירה בחזון העיצובי של השער והגדרות – והתקנתם על פי אותו החזון.

מעקות – שילוב בטיחות ויופי

בין אם בכוונתכם למגן את הבית / המרפסת בביתכם במעקות עמידים לאורך זמן או אם ברצונכם לשדרג את העיצוב בבית, מעקות מעוצבים הם טרנד הנחשב כחלק אינטגרלי מהעיצוב בכללי של הבית. מעקות בחלל הפנימי של הבית באים עשויים בדרך כלל מברזל או אלומיניום, אך ישנו ספקטרום רחב של חומרים שמהם אפשר לייצר מעקה, ומגוון עשיר של צורות וטקסטורות הניתן לייצר בהזמנה אישית. חוץ מעמידה בתקנים של בטיחות, אין שום הגבלה בעיצוב המעקות עצמן. יחד עם זאת, התקנה של מעקות דורשת עבודה וליווי של בעלי מקצוע.

פרגולות בעיצובים מיוחדים

פרגולות יכולות להגיע בהרבה גדלים וצורות. ישנם אלו מאתנו שישקיעו בפרגולה מעץ לשם הצללה של מרפסת שמש או הצללה לחניון הרכבים, ויש כאלה שיעדיפו פרגולה חשמלית מאלומיניום. התקנה של פרגולות מיוחדות יכולה להיות מסוכנת וצריכה להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, במיוחד כשמדובר בהתאמה אישית לקונסטרוקציה קבועה בשטח הבית שלך.


לפרטים נוספים על פרויקטים מיוחדים בהתאמה אישית ניתן לפנות אלינו


בטלפון: 1700-701-791, במייל: [email protected] או להיכנס לעמוד צור קשר ולמלא את פרטיך.


נשמח לחזור אליכם בהקדם עם ייעוץ, הכוונה מקצועית והצעת מחיר משתלמת במיוחד!