חלונות אלומיניום | דלתות אלומיניום


חלונות אלומיניום | דלתות אלומיניום

חברת טופדור מספקת שירותי ייצור והתקנה של חלנות אלומיניום ו דלתות אלומיניום במגוון עיצובים המותאמים אישית לצרכי הלקוח.

חלונות אלומיניום

חברת טופדור מספקת שירותי ייצור והתקנה של חלנות אלומיניום ודלתות אלומיניום במגוון עיצובים המותאמים אישית לצרכי הלקוח.

אנו משתמשים באלומיניום כדי לספק מוצר חיצוני נטול תחזוקה. הפרטים והגיוון הרב-תכליתי של האלומיניום מספקים לנו את היכולת לספק כל צבע שתוכלו לדמיין ובכל צורה.

במשך שנים ציינו אדריכלים ובוני חלונות אלומיניום על חוזקם הכולל ועמידותם המתמשכת. בגלל קשיחותם ועמידותם ניתן להשתמש בחלונות אלומיניום למגוון רחב של שילובים.

ניתן לעצב בקלות אלומיניום במורכבות רבה, המספקת קווי ראיה צרים, המאפשרים לדלת או לחלון להשתלב בארכיטקטורה ולא להכביד עליה.

החיסרון של חלונות האלומיניום בעבר היה שהם לא היו חסכוניים במיוחד באנרגיה. אלומיניום מוליך חום וקור בקלות. כיום, חלונות אלומיניום באיכות טובה יותר, המצוידים במסגרות תרמיות, מפרידים בין המשטחים הפנימיים והחיצוניים של החלון כדי לשפר את יעילות האנרגיה שלהם. רוב המוצרים כוללים גם זכוכית הכוללת ציפוי המאפשר סינון האור הנראה והבלתי נראה כדי להגן על ריהוט הפנים והעיצוב של הבית מפני דהייה. הזכוכית גם מסוגלת להפחית את איבוד החום בחורף ועלייה בחום בקיץ.

חלונות ודלתות אלומיניום רבים מיוצרים מחומר ממוחזר. יתר על כן, האלומיניום הוא חומר עמיד ביותר ומשאיר טביעת רגל אקולוגית קטנה. בסופו של יום לכל מוצר יש תאריך תפוגה ועם הזמן יש להחליפו אך חלונות ודלתות האלומיניום יחזיקו הרבה יותר מכל חומרי הגלם האחרים.

דלתות אלומיניום

דלתות האלומיניום עברו דרך ארוכה ביכולתן לשפר את המראה והסגנון של הבית שלנו. דלתות בהתאמה אישית מוסיפות אופי לבית, תנו לדלת המעוצבת לשקף את הסגנון האישי שלכם ולגלות את הצבעים, הסגנונות והאפשרויות שיש בשוק.

האלומיניום הרוויח את מעמדו בשוק הדלתות למגורים ועסקים, ולא בכדי. זה נועד לעמוד בדרישות הגבוהות ביותר בכל מה שקשור לביצועים, חוזק ואורך חיים. למעשה, תוכלו לצפות שדלת אלומיניום תחזיק עשרות שנים יותר מדלת עץ בבנייה דומה. בנוסף, הדלת עמידה בפני טרמיטים, מכרסמים וסוגי שרצים אחרים, ולעולם היא לא תרקב או תתעוות. הדלת גם עמידה בחום, ושומרת על צורתה גם בטמפרטורות גבוהות.

אלומיניום הוא חומר מאוד יעיל באנרגיה. אולי שמעתם שחום הולך לאיבוד דרך חומר המסגרת, אבל אם תבחרו בדלת אלומיניום עם מסגרת תרמית, זה לא המקרה. האלומיניום לא יתנפח ולא יתכווץ כאשר הטמפרטורה תשתנה, והדלת לא תתרחב או תתכווץ כמו חומרים אחרים.

בנוסף ליתרונות שצוינו לעיל, ראוי לציין כי דלתות אלומיניום מודרניות בעלות מראה עיצובי אסטטי. למעשה, תוכלו למצוא את הדלת המושלמת שתתאים כמעט לכל סוג של אדריכלות, כולל מודרני, מסורתי, ויקטוריאני ועוד ובצבעים שיתאימו כמעט לכל עיצוב.

אנשים ששמים לב לבית שלכם קודם כל רואים את הדלת שלכם, אז תבחרו דלת אלומיניום וצרו רושם ראשוני נהדר!

הטכנולוגיות בתחום הדלתות הקיימות כיום הן מהמתקדמות ומבטיחות שהלקוחות ייהנו מהפעלה קלה, יעילות אנרגיה מעולה, תחזוקה נמוכה וביצועים גבוהים.


לפרטים נוספים על כל מגוון העבודות ניתן לפנות אלינו


בטלפון: 1700-701-791, במייל: [email protected] או להיכנס לעמוד צור קשר ולמלא את פרטיך.


נשמח לחזור אליכם בהקדם עם ייעוץ, הכוונה מקצועית והצעת מחיר משתלמת במיוחד!