5 טיפים לפני שקונים פרגולה

מחפשים לרכוש פרגולות לבית, לפניכם כמה טיפים מבית המומחים של טופדור. מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות על מנת שתוכלו לתכנן את הפרגולה שלכם בצורה הטובה ביותר ולרכוש את המוצר המתאים ביותר עבורכם.

1. עמידות ואיכות חומר הגלם – לעין בלתי מומחית, הפרופילים של האלומיניום נראים אותו דבר. כאשר אנחנו באים לבחור מוצר עשוי אלומיניום ובעיקר כזה שאמור לעמוד בתנאי חוץ, אנחנו חייבים לוודא את איכות חומר הגלם. תדרשו מהספק שלפניכם מידע והוכחות לטיב החומר הגלם ממנו הוא מייצר.

2. התאמת צבעים – לא מעט ספקים בוחרים לעבוד עם מניפת צבעים מצומצמת ביותר. השיקול נובע מנוחות תפעולית ועלויות. לכם חשוב לשמור על היכולת להתאים את הפרגולה המוגמרת לצבעי הקיר, הבית והסביבה. אל תתפשרו על פחות.

3. אפשרות ל 100% הצללה – לפרגולה אלומיניום יש מטרות. אחת מהן היא הצללה איכותית. תזכרו לבדוק את איכות ההצללה ואת אחוז הכיסוי שהיא תספק לכם – דגש על זוויות השמש אצלכם בבית (לא אצל היצרן במפעל).

4. אפשרות לכיסוי נגד מים – בין יתר תפקידיה של הפרגולה וביחוד בישראל, אמורה הפרגולה למנוע כניסת מים במידה ואנחנו מעונינים להנות מישיבה או מעבר מתחת לפרגולה גם בימים גשומים. אם אתם מעוניינים בפרגולה אטומה, ציינו זאת מבעוד מועד וודאו כי האטימה איכותית, עמידה ושקטה (לא נעים לשמוע טפטופים רועשים מדי).

5. התקנה ללא עמודים – חפשו פרגולה שניתנת לתלייה בטוחה ללא עמודים לקרקע. זה פתרון מצוין שמשפיע באופן משמעותי על הנוחות וצמצום המגבלה ובזבוז השטחים של עמודים מיותרים על הקרקע.

 

חברת טופדור ייצור והתקנת שערים, גדרות, פרגולות וכל מה שצריך לבית.

התקשרו עכשיו טלפון: 1700-701-791