מעקה למדרגות


מעקה למדרגות - עיצוב לבית והגנה על הדיירים

מעקה למדרגות ומחיצות ניתן לראות היום כמעט בכל בית ומשרד בישראל. כיום, התקנת מעקות בבית זו חובה, לכל מי שיש לו חדר מדרגות, מרפסת או גג בבעלותו. אם בעבר מעקות היו נוצרים רק לצורך הבטיחות, היום מעקה הוא עוד תוסף הנתפס כחלק מרכזי בעיצוב הכללי של הבית כאשר מעקות מעוצבים יכולים גם לשמש כמעקות בטיחות למרפסת. אז על מה כדאי להציב דגש?

בטיחות ברמה גבוהה

הדבר הראשון והחשוב ביותר לכולנו, הוא שלום המשפחה שלנו. עבדת קשה על מנת לפרנס את משפחתך, ולבנות להם בית. עכשיו המשימה שלך היא לשמור על הביטחון בתוך הבית. מדרגות, מרפסות וגגות הם מוקדים רגישים מאוד במבנה ועלולים להוות אף כמוקדי סיכון, במיוחד כשמדובר בילדים וקשישים. לכן מומלץ למגן אזורים אלו בצורה האפקטיבית ביותר. למשל, גרם מדרגות הוא אזור בעייתי וחייבים למקם בו מעקה לפי תקן של 105 ס"מ לפחות.

מעקות אלומיניום לנראות מושלמת

מובן שהיום הביטחון הוא לא המשתנה היחידי אותו דיירים מביאים בחשבון. אם להגן בעזרת מעקה אז לפחות לעשות את זה בסטייל. היום יש מגוון עיצובים שניתן לבחור למעקה. בדרך כלל, ניתן להתאים את הצורה של המעקה לפי הטעם ולפי המראה הכללי של ביתך. לקוחות רבים משקיעים היום בתחום של מעקה למדרגות דווקא כיוון שיש למעקות נוכחות כל כך גדולה בבית, ובמיוחד כשהמדרגות לקומה השנייה נראים וממוקמים במרכז הבית. מעקות מעוצבים יכולים להשלים עיצוב או לתת ניגודיות לעיצוב של הבית.

למה לבחור מעקות מאלומיניום?

אף כי בשנים האחרונות הולך ומתרחב היצע של עיצובים, צורות, טקסטורות וחומרים שמהם ניתן לייצר את מעקה החלומות שלך, מעקות מאלומיניום נחשבים היום לבחירה הנכונה על פי רוב. בשונה ממעקות עץ הדורשים תחזוקה, או מעקות ברזל כבדים ויקרים, המחלידים עם הזמן, מעקות מאלומיניום אינם מחלידים וגם מצליחים לשמור על החוזק ועל העמידות שלהם לאורך זמן, בתחזוקה מינימלית. בנוסף לכך, מעקות מאלומיניום נחשבים למשתלמים מבחינה כלכלית ביחס למעקות ברזל.


לפרטים נוספים על מעקה למדרגות / מעקות מאלומיניום ניתן לפנות אלינו


בטלפון: 1700-701-791, במייל: [email protected] או להיכנס לעמוד צור קשר ולמלא את פרטיך.


נשמח לחזור אליכם בהקדם עם ייעוץ, הכוונה מקצועית והצעת מחיר משתלמת במיוחד!