פרגולה חשמלית


פרגולה חשמלית

ישראל היא אמנם מדינה קטנה אבל יש בה סוגים רבים של מזג אוויר, מהשלג בירושלים ועד חום קיצוני באילת, יש פה הכל. בגלל הסיבה הזו, אנחנו מחפשים כל הזמן דרכים חדשות כדי שנרגיש נעים מבחינה פיזית ונהנה בביתנו למרות האקלים הקשה בארצנו. אחד הפתרונות היצירתיים והיעילים ביותר מבחינת וויסות "מזג האוויר" הביתי הוא התקנה של פרגולה חשמלית. מחפשים לשדרג את הגינה והבית? צרו איתנו קשר לייעוץ ללא התחייבות.

מה זאת פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית היא מוצר מיוחד העשויה כולה משלושה שכבות P.V.C אשר עברה את מבחני התקן האירופי. בנוסף לזה שהפרגולה החשמלית היא רהיט בפני עצמו היא גם נועדה לווסת את כמות האור, הרוח והחום שחודרים לחלל מסוים בבית לפי הרצון שלנו. השם הנכון יותר למתקן הזה הוא פרגולה נאספת כיוון שזו התכונה העיקרית של פרגולה מסוג זה. פרגולה זו מותקנת במקומות פתוחים בבית ויש לה בד P.V.C שניתן לפתוח או לסגור בהתאם לכמות האור שאנו רוצים שתיכנס לחלל הזה, הפרגולה מגיעה עם תאורה המורכבת בעמודי הפרגולה, והיתרון הגדול ביותר שהיא 100% אטומה למים.

איך זה עובד

לפרגולה חשמלית יש מנוע SOMFY מיוחד שמופעל על ידי שלט רחוק ומותאם להתחבר גם לבית חכם, קל לתפעול ומאוד ידידותי. ובנוסף יש גם מרזב מובנה אשר אוסף אליו את כל שפך המים.

מה היתרונות של פרגולות חשמליות מאלומיניום?

לפרגולה חשמלית יש יתרונות רבים מספור. היא בעצם מתפקדת כשלוחה של התחושות שלנו ואפשר לכוון אותה כך שתתאים לנו. אם יש יום קריר בחוץ, אפשר לפתוח את התריסים בצורה רחבה כך שתיכנס יותר שמש ולהיפך; אם יש יום חם במיוחד, אפשר לסגור את התריסים לחלוטין כך שיצרו צל נעים.

יתרון נוסף טמון במנגנון של הפרגולה. ניתן להתקין מנגנון שמשתמש רק בחשמל או פנל סולארי שמנצל את אנרגיית השמש ומפעיל את המנוע ובכך מביא לצמצום עלויות חודשיות.

הפרגולה המונעת אוטומטית על חשמל ניתנת גם לעיצוב לפי הטעם האישי שלנו ואפשר להרכיב אותה בצורה אופקית לחלוטין, בשיפוע וכל דרך שתתאים לצרכים שלנו. האופן שבו מרכיבים אותה משפיע על מידת החשיפה לשמש, רוח, חום, קור ותנאי טבע אחרים כך שאנחנו יכולים ליהנות מאקלים נעים בסביבת המחיה שלנו בכל ימות השנה, בלי להשקיע כסף במכשירים מיוחדים אחרים שאמורים לווסת את הטמפרטורה בביתנו.

ניתן להתקין בפרגולה גם חיישן מיוחד שרגיש לגשם וסוגר אותה כאשר יש ממטרים, ובאופן הזה חפצים ורהיטים מוגנים מפני נזקי מים.

איפה אפשר להתקין פרגולה חשמלית מבית טופדור?

פרגולה חשמלית מיועדת למקומות חיצוניים וכאלו שזקוקים להגנה מפני מזג האוויר המשתנה ולכן היא אידאלית להתקנה ממעל בריכות, בפטיו, בחצר וכל מקום אחר ברחבי הבית או השטח שלכם שדורש חיפוי. מדובר בפתרון אידאלי עבור כל אחד שרוצה להגן על מקומות שונים בביתו בצורה חסכונית, יפה ומקורית. היא תכסה כל שטח שתרצו ותגן עליו מתנאים קיצוניים של שמש או מנזקי רטיבות של גשם.