פרגולות אלומיניום תלויות


פרגולות אלומיניום תלויות

אין כמו מרפסת ביתית כדי לנוח בה וליהנות בחוץ בעונות השנה המתחלפות. לרוב הבתים כיום יש מרפסת כזאת ומלבד היתרונות הרבים שלה, יש לה גם חסרונות מסוימים. תנאי מזג אוויר מסוימים כמו חום קיצוני, גשמים ורוחות מונעים מאתנו את היכולת ליהנות ממנה. כדי להגן על המרפסת מנזקי הזמן וליהנות ממנה למרות תנאי מזג האוויר המשתנים, מומלץ לכם להתקין פרגולות אלומיניום תלויות כדי לפתור את הבעיות.

אנחנו בחברת טופדור מספקים, מייצרים, מעצבים ומתקינים פרגולות תלויות מאלומיניום ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי שימוש בעיצובים מיוחדים, פרופילים בלעדיים וטכנולוגיות צביעה מתקדמות. לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות צרו איתנו קשר בהקדם או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

מהי פרגולה תלויה מאלומיניום?

פרגולה תלויה היא מעין תקרה שתולים מעל המרפסת או חלל חיצוני אחר. בניגוד לפתרונות הצללה אחרים שדורשים חיפוי של המרפסת מכל צד, פרגולה תלויה נמצאת רק מעל המרפסת ולא הופכת אותה לחדר סגור. החיבורים החזקים של הפרגולה מבטיחים שהיא תישאר במקומה ולא תזוז מכל שינוי שמתרחש סביבה.

איך זה עובד?

על מנת שהפרגולות התלויות יישארו במקומן, חשוב שהן תהיינה עשויות מחומרים איכותיים וקלילים שלא יקרסו מעומס המשקל שלהם. החומר האידאלי עבור המשימה הזו הוא אלומיניום - מתכת קלה שנשארת במקומה ולא נופלת בגלל משקל עודף.

פרגולה תלויה מאלומיניום עשויה מקורות שמחוברים אחד לשני במרווחים קבועים ובתוך מסגרת מיוחדת שמאחדת אותם. כל המבנה הזה מחובר בצד אחד לקיר מעל המרפסת בצורה מיוחדת וחזקה שמבטיחה את ההישארות של הפרגולה במקומה.

כשבטיחות, אלומיניום ויופי נפגשים

על מנת לבנות פרגולות תלויות מאלומיניום, חשוב להיוועץ באנשי מקצוע שמבינים בהנדסה ומנוסים בתחום. יתרון נוסף ובולט של סוג כזה של פרגולה הוא העובדה שהיא לא דורשת עמודי תמיכה בשביל ייצוב. פרגולות תלויות מסוגים אחרים נתמכים על ידי עמודים מיוחדים מפאת משקלם או הגודל שלהם, אך בזכות העובדה שהאלומיניות הוא חומר קל משקל ונוח לעיצוב, פרגולה תלויה שעשויה מהמתכת הייחודית הזו נתלית על ידי חיבורים מיוחדים בחלקה העליון שמייתרים את הצורך בעמודים.

הפרגולה הזו יוצרת הצללה מיוחדת על המרפסת ולא רק שהיא מגנה עליה מפני פגעי מזג האוויר והזמן אלא עמידה בתנאים האלו גם בפני עצמה. רוחות חזקות, גשמים ושמש לא פוגעים בפרגולה שעשויה מאלומיניום בגלל התכונות המיוחדות שלו, כך שאתם מקבלים שילוב אידאלי בין פרגולות אלומיניום תלויות במראה אסתטי ובין עמידות ובטיחות לאורך זמן.

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית מבית טופדור שערים וגדרות בנושא פרגולה תלויה מאלומיניום צרו איתנו קשר.