פרגולות אלומיניום


פרגולות אלומיניום

פרגולה, מושג לטיני המתאר קירוי שאינו תקרה. כיום, ניתן להשתמש בפרגולה כפתרון הצללה, קירוי מלא (כולל התמודדות עם מזג אוויר), הצללה חלקית, ועוד. היא מגיעה כפתרון תלוי ללא שימוש ברגליים, או לחילופין כיחידה עצמאית. אנו מציעים מגוון רחב של פרגולות אלומיניום לבתי קרקע, מרפסות, גינות, חניות לרכב ועד. כמובן שניתן לחבר קווים עיצוביים שונים לקו המשלים של הסביבה.

היתרונות של פרגולות אלומיניום

פרגולה היא פתרון נפוץ מאוד בישראל. כמות הימים המוארים בשמש טובה בישראל, גבוהים יחסית והצורך בפתרון דקורטיבי ים-תיכוני הביאו מספר רעיונות ופתרונות לאורך השנים. במקביל, השימוש באלומיניום כקונסטרוציה או כמרכיב עיצובי, הוא בחירה אולטימטיבית לא ספק.

אומנם פרגולה עשויה עץ משדרת תחושה מסוימת, אך בשילוב הצורך בתחזוקה, העלות הגבוהה כאשר מדובר במוצר איכותי והמגבלה בעיצובים הרלוונטיים מבחינה כדאית כלכלית, הפכו את העץ לפתרון שאינו כדאי.

סגולותיו של האלומיניום בעולם הפרגולות הן רבות

• משקל קל ביותר אשר אינו מהווה קושי הנדסי בעת התליה או הקיבוע לקיר
• עמידות בפני חלודה
• היכולת להתאים עיצובית כמעט לכל צורה
• היכולת לקבל צבע במגוון עצום של צבעים וטקסטורות

אנחנו בחברת טופדור מספקים מגוון דגמים של פרגולות עשויות אלומיניום, לצרכים ושימושים שונים. למשל, אנו מתאימים פרגולות עם זכוכית חלבית, ללא רגליים. הזכוכית מאפשרת שליטה מלאה בכמות האור החודר לשטח המוצל, כאשר אפשר אילו להשתמש במודולים שיסייעו להשיג אטימה לגשמים.

באפשרותנו להתקין פרגולות אלומיניום תלויות בעיצוב דמוי עץ. מדובר בשילוב אלומיניום עם ציפוי בגימור דמוי עץ וטכנולוגיית צביעה חדשנית. התוצאה מאפשר לשוות את המראה הקלאסי של העץ, אך ללא תחזוקה לאורך שנים. בנוסף, אנו מספקים פרגולות היקפיות לכל קירות הבית, עם קירוי זכוכית, בעיצובים שונים ועוד. מגוון פתרונות הצללה מחכים לכם בטופדור. לקבלת ייעוץ אישי ומקצועי ללא עלות וללא התחייבות צרו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.