פתרונות הצללה

בשנים האחרונות, בעיקר מאז שאושר חוק הפרגולות, אנחנו רואים עלייה מתמדת בביקוש להתקנת פתרונות הצללה בבתים פרטיים, בתי עסק, בתי קפה ומסעדות. כיום יש כמה קטגוריות שנכללות תחת הנושא הנ”ל, כאשר מדובר בעיקר בסוככים ופרגולות. טופדור, המספקת מגוון פתרונות אלומיניום מעוצבים ואיכותיים, מתמחה בייצור והתקנת פרגולות אלומיניום, אשר יהפכו את המרפסת שלכם למקסימה, עיצובית ומהנה עבורכם.

באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פרגולות עשויות אלומיניום אותם אנחנו מתקינים ללקוחותינו. הסוג הנפוץ ביותר הוא פרגולה אלומיניום תלויה, כאשר לאחרונה אנחנו נתקלים לא אחת בביקוש ל פרגולות חשמליות מתכווננות, כאשר כאן השלבים מתכווננים על ידי הדייר בצורה המאפשרת חדירת אור או מניעת נזילת מים.

פתרונות הצללה מבית טופדור

בעמוד הפרויקטים ובעמודים כאן ברחבי האתר תוכלו להתרשם ממגוון פתרונות הצללה המסופקים ללקוחות טופדור. כאמור, בראש ובראשונה מדובר בפרגולות אלומיניום איכותיות ובהתאמה אישית ללקוח. מדובר בפרגולות ופרופילים ייחודיים לטופדור, כאשר הן מעניקות צל וקירוי במראה אקסלוסיבי – בכל ימות השנה.

ניתן לרכוש פרגולות אלומיניום סטנדרטיות, להוסיף קירוי איכותי, שלבים מתכווננים ועוד. ניתן גם כמובן להזמין פרגולה על עמודים.

בעמוד הפרויקטים שלנו תוכלו להתרשם ממגוון פרגולות מעוצבות מאלומיניום שהתקנו לאורך השנים. כיום גם יש טרנד של פרגולה תלויה בעיצוב דמוי עץ, מדובר בפתרון הצללה אלגנטי למדי המאפשר ליהנות מהתכונות העיצוביות של העץ לצד העמידות של האלומיניום. אופציה נוספת היא פרגולה עם שלדת אלומיניום, אך קירוי עשוי זכוכית מחוסמת עמידה. עיצוב באמצעות זכוכית, לפנים וחוץ הבית, תפס תאוצה גם הוא בשנים האחרונות. מחפשים אלמנטים של מקוריות? בדקו את הנושא של הזכוכית המחוסמת.

דוגמא נוספת להצללה מאלומיניום מבית טופדור היא הסככה לחניה. אנחנו מייצרים סככה מגוף אלומיניום עם קירוי פלסטיק, כאשר המטרה המרכזית היא לספק קירוי לרכב – במקביל להענקת חן ויופי לבית עם עבודת הנדסאות ברמה גבוהה ביותר.

מחפשים פתרונות הצללה מאלומיניום? הגעתם למקום הנכון. אנחנו בטופדור כאן לשירותכם עם מגוון מוצרים, פרגולות וסככות בהתאמה אישית. עם המוצרים של טופדור, המרפסת שלכם תזכה לשדרוג של ממש. לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומותאמת עבור המרפסת או החניה שלכם, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

 

חברת טופדור ייצור והתקנת שערים, גדרות, פרגולות וכל מה שצריך לבית.

התקשרו עכשיו טלפון: 1700-701-791