קולאז' עבודות


קולאז' עבודות - פתרונות עיצוב לחצר וכניסת הבית

תחום העיצוב הפנימי של הבית הוא שוק גדול ומלא במותגים הקיים כבר שנים. אך עיצוב פנים לא מבטיח את המראה החיצוני והאלגנטי שאולי חיפשת. היום ניתן לשדרג את הנראות של חצר ביתך ולאבזר את החלל החיצוני של הבית בצורה כזו, שיהיה אפקטיבי מבחינת מקום ופרקטי מבחינת השטח. להלן מספר דוגמאות של פתרונות לחלל החיצוני של הבית שחברת טופדור מציעה.

חצר אנגלית

חצר אנגלית, משמעותה פתח אוורור לקומת המרתף. חצר אנגלית נוצרת על ידי הנמכת קרקע ופתיחה של פתח דמוי חלון בקומת הקרקע של הבית. פתח אוורור זה יהיה נעול בסורגים. המטרה של חצר אנגלית היא לאוורר ולהאיר את מתחם המרתף. חצר אנגלית דורשת תכנון קפדני של אנשי מקצוע מקצועיים ובעלי ניסיון. פתרון החצר האנגלית הופך את קומת המרתף למקום שנעים יותר לשהות בו, אך יחד עם זאת, יש לדאוג לאיטום מפני מים בחודשי החורף.

מסתור כביסה

מסתור כביסה הוא פתרון מעולה על מנת לשמור על הפרטיות שלך גם במידה והבית או הדירה שלך, צמוד לזה של השכנים. לא לכולם נעים שהשכנים רואים את המצעים ואת הבגדים. מסתור הכביסה, מסתיר את כל הבגדים המתייבשים שלך ולפעמים גם יותר. יש מבחר צורות ועיצובים למסתור הכביסה שניתן לבחור.

מסתור מזגן

בדומה למסתור הכביסה, מסתור מזגן נוצר על מנת לאפשר למעטפת החיצונית של ביתך, להראות אסתטית ואחידה. מראה של מזגנים התלויים לאורך הבניין מכער את המראה הכללי. סוגרי הסתרה נותנים מראה אלגנטי ובנוסף יש להם תפקיד בקירור והצללת המבנה.בניית מסתורי כביסה הפכה למגמה בעולם הבנייה הירוקה. גם מסתור מזגן ניתן להזמין במגוון עיצובים אשר יתאימו לביתכם

פינת מנגל

פינת מנגל תעמוד בדרך כלל בחצר האחורית או במרפסת של הבית. בנייה של פינת מנגל יכולה לכלול פינה ייעודית בהרכבה אישית למכשיר המנגל החשמלי או בניית מנגל מאריחים. אנחנו נדע להתאים ולייעץ לכם לגבי המיקום ובהתאם לצרכים.

התקנת תיבות דואר

תיבות דואר בדרך כלל יהיו בסמוך לדלת הכניסה או בסמוך לשער הכניסה של הבית. תיבות דואר מגיעות בשלל צורות ודגמים, החל בתיבות קלסיות כמו של פעם וכלה בתיבות מודרניות, עם או בלי כתובת. חיפשת עיצוב תיבת דואר בהתאמה אישית? אצלנו ניתן ליהנות משרות אישי בעיצובים שמתאימים לך.

שלטי משפחה לבית

שלטי משפחה ממוקמים בדך על על דלת הכניסה או על דלת השער. השלטים מיוצרים בדרך כלל עם חריטה של שם המשפחה. ניתן להוסיף כיתוב ולבחור את גודל השלט, החומרים מהם השלט עשוי והכיתוב על השלט.


לפרטים נוספים על כל מגוון העבודות ניתן לפנות אלינו


בטלפון: 1700-701-791, במייל: [email protected] או להיכנס לעמוד צור קשר ולמלא את פרטיך.


נשמח לחזור אליכם בהקדם עם ייעוץ, הכוונה מקצועית והצעת מחיר משתלמת במיוחד!