שערים חשמליים לחנייה


שערים חשמליים לחנייה

שערים חשמליים הם הפתרון הכי נפוץ לבתים פרטיים היום בישראל. המחיר, העיצובים והיעילות הביאות את הפתרון הנוח הזה לנחלת הכלל. בין מגוון האופציות הזמינות כיום בשוק, ניתן למצוא שערים מתרוממים, שערים נגררים ו שער כנפיים. ניתן לייצר שער מחומרים שונים, אך ללא ספק הדומיננטי הוא האלומינים, במיוחד כאשר מדובר בתחום של שערים חשמליים לחניה. השילוב של משקל קל ביחד עם עמידות ועיצוב עונה על כל הצרכים.

אנחנו בטופ דור מאמינים שכאשר משתמשים בחומר גלם איכותי, לצד תהליך עבודה קפדני ונכון, הרי שמתקבל מוצר מצוין לשנים רבות - ללא כל תקלות, בעיות, קילופים וצבע. אנחנו משתמשים בתהליך צביעה אלקטרוסטטי אשר הינו חלק בלתי נפרד מהשלמת התהליך ומסייע לגמר עיצובי ביחד עם שכבת הגנה לחומר. אנחנו בטופ דור ממליצים לך לפגוש את המומחים שלנו - ללא עלות וללא התחייבות. צרו קשר עכשיו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

רכישת שער חניה חשמלי

כאשר אנחנו מתכננים את האבטחה של ביתנו, חשוב שניקח בחשבון גורמים רבים, פנימיים וחיצוניים. כדי למגן את האיזור החיצוני של הבית, חשוב לבנות גדרות ושערים שמחפים על הבית מכל כיוון ומאפשרים רק לאישים רלוונטיים להיכנס אליו. אחד הפתרונות האידאליים עבור אבטחה מסוג זה היא שער חניה חשמלי. שער מסוג זה ניתן להתקנה לא רק בבתים פרטיים ובנייני מגורים אלא בכל מקום שדורש הגנה חיצונית.

בטיחות מכל עבר - ועיצוב

כאמור, שער חשמלי לחניה מגן על מבנים מפני חדירה של גורמים לא רצויים, כאשר לא ניתן להציב שומר במקום שיעשה זאת. בין אם מדובר בבניין משרדים, בתים משותפים, בית פרטי וכל מבנה הדורש גישה והגנה על רכבים. שערים אלה חוסמים גישה לא רצויה ומאפשרים רק לבעלי שלט מיוחד או קוד להיכנס למתחם.

שער חשמלי לחניה העשוי אלומיניום הוא לא רק בטיחותי ואסתטי, אלא גם כזה שניתן לעצב במגוון דרכים שונות. אנחנו בחברת טופדור משתמשים בטכנולוגיה המודרנית על מנת ליצור מספר דגמים מובילים ובלעדיים של שערים עם סוגי פתיחה שונים, וכל זאת בהתאם לצרכי הלקוח.

למשל, שער חניה מתקפל או שער הנפתח בצורת כנף, בהזזה צידית, הזזה כלפי מעלה ועוד סוגים שניתן לבחור ביניהם, בהתאם ללקוח ולמבנה הקיים. כל השערים הללו ניתנים להקמה מאלומיניום, אשר הוא חומר איתן וחזק שיבטיח את בטחונכם. רוצים לקבל ייעוץ מדויק ונכון באשר להקמת שערים חשמליים לחניה? צרו כאן קשר עם המומחים של טופדור. התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם - ללא עלות וללא התחייבות.