שערים מאלומיניום


שערים מאלומיניום

אלומיניום הוא החומר הנפוץ ביותר עימו משתמשים בעיצוב החיצוני לבית - פרגולות, גדרות וכמובן - שערים מאלומיניום. שער חשמלי עשוי אלומיניום הוא לא רק בטיחותי ואסתטי, אלא גם כזה שניתן לעצב אותו במגוון דרכים. הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת ליצור מספר סוגים של שערים עם סוגי פתיחה שונים, בהתאם לצרכי הלקוח. לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם המומחים של טופדור, צרו איתנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

כאשר מחפשים שערי אלומיניום לחניה, לגינה ולבית, צריך כאמור להבחין בין הסוגים השונים - למשל, שער חניה מתקפל, שער שנפתח בצורת כנף, שער כניסה שנפתח בהזזה צידית, שער חניה הנפתח בהזזה כלפי מעלה ועוד סוגים שניתן לבחור ביניהם בהתאם לתנאי השטח והבית, סוג המבנה וטעם הלקוח/מעצב פנים/אדריכל.

חשוב לנו בטופדור להדגיש כי כל השערים הללו ניתנים להקמה מאלומיניום, שהוא כאמור חומר עמיד וחזק במיוחד, המגן על כל המבנה. שער חניה חשמלי מעוצב מאלומיניום גם ישמור על הביטחון שלכם, של דיירי הבית וכל אדם הדורש זאת בלחיצה על כפתור והנפה קלילה של השער.

שערי אלומיניום באיכות ובטיחות גבוהה בטופדור

על מנת ששער חשמלי יתפקד כראוי, חשוב שתהיה לנו מערכת נעילה טובה העומדת בתקני בטיחות מחמירים ביותר. במקביל, חשוב שהשער יהיה עשוי מחומר קל משקל, שייפתח בקלות ויאפשר גישה מהירה למקום אליו רוצים להיכנס. במקביל, אנחנו מאמינים כי יש משקל לפתרון העיצובי ולכן משקיעים בפיתוח דגמים בלעדיים לטופדור, פרופילים וגימור, כאשר השערים שלנו עוברים בקרת איכות דקדקנית.

אחד החומרים הבודדים העומדים בקריטריונים הקשוחים שלנו הוא האלומיניום - מתחת קלת משקל, יפה מבחינה ויזואלית וגמישה מבחינה עיצובית. אנו מייצבים שערי חניה חשמליים קלים להזזה וגם עמידים במיוחד בזכות הרכב האלומיניום שלהם. אנו בחברת טופדור ממליצים לך לפגוש את המומחים שלנו ללא התחייבות וללא עלות. צור קשר לתיאום פגישה.