שער חשמלי מעוצב מאלומיניום

מי צריך שער חשמלי?

תפקידו של השער החשמלי הוא להגן על הבית, על הרכב מפני גניבה וליצור חציצה בין השטח הציבורי לשטח הפרטי. ההחלטה להתקין שער בכניסה לבית יכולה להתקבל בנסיבות שונות, ביניהן:

ישנן מספר סיבות לבחירת שער חשמלי מעוצב לבית:

1. גניבות בסביבה – לעתים הבקשה להתקין שער חשמלי מגיעה לאחר שבסביבה אירעו פריצות וגניבות של רכבים. ברור שאין כל סיבה לחכות לכך שיהיה סיכון אישי, אך כאשר סביבת המגורים הופכת לפחות מוגנת, אנשים רבים מבקשים לשנות זאת ובוחרים להתקין שער חשמלי מעוצב שיגן עליהם ושיעניק להם עיצוב מושלם.
2. רצון ליצור חציצה מפני החוץ – רבים אוהבים להרגיש מוגנים בבית ומקבלים את ההרגשה הזו ברגע שהם יוצרים הפרדה בין השטח הפרטי שלהם לבין השטח הציבורי. גם באזורים שקטים וברחובות יפים עולה הצורך ליצור אינטימיות, וזו נוצרת כאשר מציבים בכניסה לשטח הפרטי שער חשמלי.
3. עיצוב החצר – שער חשמלי מעוצב מאלומיניום יכול להיות אלמנט יפהפה שמוצב כבר בכניסה לשטח הבית, וגם אם אין זו הסיבה העיקרית לכך שרוב האנשים בוחרים להתקין אותו, האסתטיקהה מתווספת לסיבות אחרות ומהווה יתרון משמעותי לשער.

מדוע לבחור דווקא באלומיניום?

הסיבות לבחור באלומיניום היא האיכות שלו, היכולות להשתמש בו ולעצב את השער לפי בחירה אישית והתחזוקה הפשוטה שלו. אלומיניום הוא חומר איכותי אשר אינו רגיש ללחות ולגשם (כלומר, הוא אינו מחליד) ובו זמנית אפשר ליצור ממנו עיצובים שונים ומגוונים. לכל שטח מתאימים את השער הנכון לו על פי המידות שנלקחות במקום ובעיצוב אשר מתאים לבעלי הבית.

מבחינת הפעלת השער, בעלי הבית יכולים להחליט כמה שלטים נחוצים להם כדי לפתוח את השער ובכך לדאוג שהם יהיו היחידים שישלטו בפתיחה ובסגירה של השטח הפרטי שלהם.

 

חברת טופדור ייצור והתקנת שערים, גדרות, פרגולות וכל מה שצריך לבית.

התקשרו עכשיו טלפון: 1700-701-791