שער כניסה


שער כניסה

שער כניסה נחשב היום לאינטגרלי במיוחד עבור מי שמתגורר בדירת חצר, אך נכון גם לכל מי שדירתו ממוקמת במפלס של הרחוב. כמו כן מתאים ורצוי מאוד להשתמש בו עבור החניה הפרטית. אנחנו בחברת טופדור מייצרים שערי כניסה לבית ברמה הגבוהה ביותר מאלומיניום, בשילוב עם גדרות לבחירת הלקוח, בשילוב מנוע חשמלי, פרופילים מיוחדים ובלעדיים, תמיכה, תחזוקה ושירות אישי. מוזמנים להתרשם מעבודותינו בתחום וליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ, תיאום פגישה ללא עלות וקבלת הצעת מחיר.

כיום, יש עלייה ניכרת במניות של השער החשמלי בתחום שערי הכניסה, הוא קובע את הגבול הברור בין השטח הפרטי והכניסה לבין הרחוב, ומאפשר שמירה מקסימאלית על הביטחון של בני הבית.

יתרונות שער כניסה

שער אלומיניום לכניסה, עם או בלי מנוע חשמלי, הוא מאסיבי ובעל נוכחות מרשימה. כיום לשערים אלה יש מראה מעוצב ויפה, התורם לא רק לבטיחות ולבטיחון, אלא גם לעיצוב ולמראה של חזית הבית.

המנגנון החשמלי מאפשר פתיחה בקלות וכן סגירה נוחה, מבלי שיהיה עליכם לגרור אול להדוף בעזרת כוח פיזי. קיימים דגמים שונים של שערי כניסה חשמליים, כאשר לכל דגם יש מראה ייחודי משלו. יש שערים העשויים מתכת בלבד, ויש אשר משלבים זכוכית מחוסמת, עץ או חומרים נוספים. השילוב יוצר מראה נהדר ויופי מקסים. כזה שבולט לעין ונראה גם ממרחק.

בשביל לפתוח את שער חשמלי ניתן להשתמש במגוון דרכים. הוא יכול להיפתח באמצעות טלפון מזוהה, לחצני שומר או באמצעות כרטיסים מגנטיים שהשער מצויד בקורא מתאים. או באמצעות שלט. כך יהיה סגור השער בכל עת וייפתח רק בפני מי שאמור וצריך להיכנס פנימה.

שער כניסה מספק הגנה יעילה לבית ולחצר שלכם, והוא נעול מפני כניסה של זרים. הוא מוסיף יופי וחן לחזית של הבית. הוא נפתח בקלות באמצעים שונים לפי בחירתכם, בצורה חשמלית או ידנית. הוא מספק הגנה לבית שלכם.

אנחנו בחברת טופדור מספקים שערים וגדרות מאלומיניום לבית בעיצובים מרשימים ובמגוון דגמים שונים. באתר תוכלו להתרשם מהפרויקטים והדוגמאות שלנו. מוזמנים להיכנס לקטלוג, לבדוק את עבודותינו וליצור איתנו קשר לתיאום פגישה אצלכם ללא עלות.