שערים חשמליים


שערים חשמליים

שער הוא החלק הדינמי בגידור היקף הבית - מחבר את קצוות הגדר ומנקז אליו את התנועה של הנכנסים והיוצאים. אנחנו בטופדור מתגאים ביכולות תכנון, הנדסה וביצוע איכותיות ומבטיחים פתרון עיצובי שלם בדמות שערים חשמליים איכותיים לבית ולגן. הפתרונות שלנו משלימים את הקו העיצובי ומקפיצים את הנוכחות של חזית הבית.

אנו משתמשים במגוון פרופילים בלעדיים ומניפת צבעים עשירה וזה מבטיח את היכולת להשיג עיצוב אישי וייחודי עם אפשרויות רבות מאוד של תוצאות. מחפש שער חשמלי לבית או לחניה? צור איתנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

סוגי שערים חשמליים לבית

כיום אנחנו נתקלים במספר סוגים עיקריים, אם כי ישנם סוגים פחות שכיחים. אלה העיקריים:

• שער חניה מתרומם
• שער כנפיים
• שער נגרר
• שער חוליות מתרומם

לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו, כאשר לדעתנו הכי חשוב להכיר את המגבלות של כל שער ולהן יש להתייחס בעת הבחירה. למשל, שער לחניה מתרומם הוא השער הנפוץ ביותר בישראל והחליף את שער הכנפיים שהיה "הכוכב" עד סוף שנות ה-90 והיה מבוסס לרוב על ברזל ולא אלומיניום.

שער הכנפיים החשמלי נחשב ליחסית פשוט לטיפול, אך כיום אנחנו יודעים שיש דברים שחייבים לשים אליהם לב.

• יש להכין מקור חשמל לנקודת המנוע של השער. נקודה שיכולה להיות במרכז החניה ובשיא גובה השער.
• כל פתיחה של השער גורמת לדלת לחרוג לשטח ציבורי והמדרכה מחוץ לבית - ישנן רשויות שאינן מאשרות שערים מסוג זה ועלולות לפסול טופס 4 לעיתים.
• שער כנפיים, בדומה לשער המתרומם, נפתח החוצה וגולש גם הוא אל השטח הציבורי.
• חיסרון נוסף לשער זה הוא איבוד ההתאמה של נקודת המפגש של שתי הפיאות ואז הן אינן נסגרות באופן שלם.

מה עוד נבדוק כאשר אנחנו מחפשים שערים לבית ולגינה?

יש לבדוק את סוג המנועים ואיכותם, אחרת השער נוטה להיתקע - וזה דבר שאנחנו בהחלט לא רוצים. למשל, שער נגרר הוא שער שלא גולש למרחב הציבורי אם יותקן בצידה הפנימי של החומה. מנגד, החסרון של שערים חשמליים נגררים הוא הצורך במסלול ארוך - בדיוק באורכו של השער, כשהוא פנוי ונטול הפרעות. על המסלול הזה תהיה המסילה שמובילה את תנועת השער החשמלי.

איך תדעו איזה שער חשמלי מתאים לכם במיוחד? איך תדעו אילו בדיקות בדיוק והכנות מקדימות יש לבצע לפני הזמנת העבודה? ובכן, בשביל זה בדיוק אנחנו בחברת טופדור מעניקים ללקוח פגישת ייעוץ ללא התחייבות. לתיאום פגישה צרו איתנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.